POLEROWANIE  LASTRYKA

RENOWACJA, ODNAWIANIE, SZLIFOWANIE I POLEROWANIE LASTRYKA

      Lastryko jest od dawna bardzo szeroko stosowanym materiałem budowalnym, szczególnie w budownictwie przemysłowym. Można je spotkać także w domach prywatnych, klatkach schodowych bloków mieszkalnych i innych miejscach. Najczęściej z lastryka wykonuje się posadzki i schody. Posadzki lastrykowe są także szczególnie popularne w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.

      Posadzki wykonane z lastryka są dość wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednak z czasem, jak każdy rodzaj posadzki, ulegają zniszczeniu i zabrudzeniu, które nie jest niemożliwe do usunięcia w trakcie codziennego mycia. W takich przypadkach konieczne jest wykonanie gruntownego czyszczenia, a w większości przypadków także szlifowania i polerowania, w celu przywrócenia jego walorów estetycznych i użytkowych.

      W procesie renowacji lastryka uzupełniamy wszystkie ubytki, szlifujemy je i polerujemy na wysoki połysk. Na koniec posadzka zostaje zabezpieczona impregnatem, który zmniejsza chłonność podłoża na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i ułatwia codzienną pielęgnację.


                      Copyright LIMAR                 e-mail: limar@PolerowanieBetonu.com                      GSM 723-170-100